Kategorie

             Mucholapka podivná
             (Dionaea muscipula)
              Špirlice (Sarracenia)
              kříženci: základní nabídka
             Špirlice (Sarracenia)
             kříženci: speciální nabídka
             Špirlice (Sarracenia)
             botanické: zákl. nabídka
             Špirlice (Sarracenia)
             botanické: spec. nabídka
             Rosnatky
             (Drosera)
             Tučnice
             (Pinguicula)
             Bublinatky
             (Utricularia)
             Heliamphory
             (Heliamphora)
             Darlingtonie
             (Darlingtonia)
             Láčkovky
             (Nepenthes)
             Láčkovice
             (Cephalotus)
             Brocchinie
             (Brocchinia)
             Genlisey
             (Genlisea)
             Naše kultivary
             
             Semena masožravých
             rostlin
             Další exotické rostliny
             
             Substráty, květináče
             a další pěstitelské potřeby
             Masožravé rostliny
             na parapet a letnění
             Masožravé rostliny
             do vitríny
             Masožravé rostliny
             pro venkovní rašeliniště
             Vodní druhy masožravek
             do akvária nebo jezírka

Newsletter

Doprava a platba

Rostliny zasíláme Českou poštou, popřípadě je možné si po domluvě rostliny vyzvednout v Praze nebo na naší sídelní adrese v Horákově.

Posílání rostlin poštou

Rostliny jsou zasílány balíkem nezasazené, tj. bez květináčů a substrátu (zasazené by cestu nepřežily, společně s těžkým substrátem a květináčem by se v balíku pomačkaly). V případě, že nemáte možnost připravit si předem vlastní pěstební substrát a nádobu, je možné je dle naší nabídky také objednat - najdete je v oddělení Substráty, květináče a další pěstitelské potřeby.
Balíky odesíláme vždy v pondělí/úterý (uzávěrka objednávek je vždy o dva dny dříve, tj. v sobotu), takže během daného pracovního týdne dorazí k zákazníkovi. Rostliny balíme tak, aby v balíku bez problémů přežily několik dní. Podle velikosti a hmotnosti zasíláme na území ČR buď službou Doporučená zásilka (doba dodání je nejčastěji do druhého dne od odeslání), popřípadě službou Balík Do Ruky (dodání většinou do druhého dne od odeslání).

Zásilky na Slovensko zasíláme také doporučeně (ale pouze po platbě převodem/na PayPal), v tomto případě trvá přeprava většinou 4-7 dní.

V případě zasílání objednávky poštou je možná buď platba převodem na účet (předem), nebo dobírkou (příplatek 30 Kč). Toto platí pouze pro české zákazníky. Na Slovensko nezasíláme na dobírku, pouze s platbou předem (převodem na účet, nebo prostřednictvím služby PayPal).

Přehled cen poštovného

Způsob zasláníPlatba převodemPlatba na dobírku
Doporučená zásilka - ČR 70 Kč 100 Kč
Balík Do Ruky - ČR 149 Kč 179 Kč
Zásilka na Slovensko 200 Kč ----Osobní odběr objednávky
Pro zájemce nabízíme také možnost přímého odběru objednaných rostlin, který je pro rostliny šetrnější. Rostliny v tomto případě samozřejmě dodáváme zasazené v květináči se substrátem (který je v ceně předáváných rostlin, tj. kromě základní ceny kytek již nic neplatíte). Při osobním předání rostlin či odběru na naší sídelní adrese jsou platby realizovány v hotovosti.
Osobní odběr v Horákově: Objednávku je možno vyzvednout na naší sídelní adrese v Horákově, a to pouze po předchozí telefonické domluvě na tel. 776562502. Osobní odběr v Horákově je většinou možný jak v pracovní dny, tak o víkendu.
Osobní odběr v Praze: Pouze pro objednávky v hodnotě nad 500 Kč. Pro pražské zákazníky nabízíme možnost převzít si objednávku osobně na Praze 2 v blízkosti Karlova náměstí (ulice Na Slupi). Předávky v Praze jsou většinou možné v úterý, středu a čtvrtek (platí pro ně sobotní uzávěrka objednávek!). Podrobné informace k odběru v Praze získá zákazník po objednání nebo na našem tel. čísle 776562502.


Dovoz masožravých rostlin až domů
Pro zájemce nabízíme též dovoz objednávky až domů. Tento dovoz je možné realizovat po dohodě, námi účtovaná cena za dopravu je 10 Kč/km, vzdálenost se počítá buď od našeho sídla (Horákov 156, Mokrá-Horákov; GPS souřadnice: 49°12'46.832"N, 16°44'49.974"E) nebo od pražské adresy Viničná 5, Praha 2 (GPS souřadnice: 50°4'18.206"N, 14°25'26.735"E). Např. při dovozu 10 km od jednoho z výše jmenovaných výchozích bodů je účtováno dopravné 100 Kč, při vzdálenosti 50 km dopravné činí 500 Kč atd.